$399.71
$441.00
Compare Price
You save
$41.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL-3733R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam EL-3733R Service Element Immersion
Item:
#1439993
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL-3733R |
| Manufacturer Part # | EL-3733R |
| Height | 2.2" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 21.55" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam EL-3733R Service Element Immersion
$399.71
$441.00
You save
$41.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL-3733R Service Element Immersion
