Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL35128
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam EL35128 Elbow Street 3/4" Npt9 0deg Street Elbow Nylon
Item:
#1220447
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL35128 |
| Manufacturer Part # | EL35128 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam EL35128 Elbow Street 3/4" Npt9 0deg Street Elbow Nylon
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL35128 Elbow Street 3/4" Npt9 0deg Street Elbow Nylon
