$835.21
$970.00
Compare Price
You save
$134.79
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FA-34232
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FA-34232 Fan Fryer Gascombustion Blower For Ctp Gas
Item:
#1220080
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA-34232 |
| Manufacturer Part # | FA-34232 |
| Height | 6.14" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FA-34232 Fan Fryer Gascombustion Blower For Ctp Gas
$835.21
$970.00
You save
$134.79
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA-34232 Fan Fryer Gascombustion Blower For Ctp Gas

