$28.55
$56.00
Compare Price
You save
$27.45
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket .
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam FA34524
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FA34524 Fan Box 3" 230v Thermal Protect
Item:
#1149320
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA34524 |
| Manufacturer Part # | FA34524 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam FA34524 Fan Box 3" 230v Thermal Protect
$28.55
$56.00
You save
$27.45
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA34524 Fan Box 3" 230v Thermal Protect
