Free Shipping
Free Shipping
$1,271.62
$1,403.00
Compare Price
You save
$131.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FA35886
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FA35886 Fan Ebm Combustion Blow Er Rg148 System 110 Vol
Item:
#1193643
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA35886 |
| Manufacturer Part # | FA35886 |
| Height | 8.5" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 5.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FA35886 Fan Ebm Combustion Blow Er Rg148 System 110 Vol
$1,271.62
$1,403.00
You save
$131.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA35886 Fan Ebm Combustion Blow Er Rg148 System 110 Vol
