$190.34
$210.00
Compare Price
You save
$19.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints FA36689
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FA36689 Fan Axial 115v60hz 38w 293cfm115v Uf15kc12bth(
Item:
#1217627
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA36689 |
| Manufacturer Part # | FA36689 |
| Height | 2.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FA36689 Fan Axial 115v60hz 38w 293cfm115v Uf15kc12bth(
$190.34
$210.00
You save
$19.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA36689 Fan Axial 115v60hz 38w 293cfm115v Uf15kc12bth(
