$110.12
$216.00
Compare Price
You save
$105.88
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FA36690 Fan Axial 230v 50/60hz Fits Alto Shaam
Item:
#2235730
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA36690 |
| Manufacturer Part # | FA36690 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam FA36690 Fan Axial 230v 50/60hz Fits Alto Shaam
$110.12
$216.00
You save
$105.88
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA36690 Fan Axial 230v 50/60hz Fits Alto Shaam