Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FI-23062
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FI-23062 Filters *ct Grease Vhml 10 16"h X 20"w X 2"thk
Item:
#1217688
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FI-23062 |
| Manufacturer Part # | FI-23062 |
| Height | 2.1" |
| Width | 15.55" |
| Depth | 19.65" |
| Weight | 6.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FI-23062 Filters *ct Grease Vhml 10 16"h X 20"w X 2"thk
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FI-23062 Filters *ct Grease Vhml 10 16"h X 20"w X 2"thk