$39.79
$62.64
Compare Price
You save
$22.85
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Everpure .
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure FI-26356
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FI-26356 Rplacmnt Cartridge Filtr
Item:
#1146380
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FI-26356 |
| Manufacturer Part # | FI-26356 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FI-26356 Rplacmnt Cartridge Filtr
$39.79
$62.64
You save
$22.85
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FI-26356 Alto Shaam, Combiguard, 2 13/16" Outside Dia. 1 7/16" Inside Dia. 9 9/16" Long.

