$113.69
$223.00
Compare Price
You save
$109.31
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FI24102 Filters Ct Odor Guard 16 X20"x2" Fits Alto Shaam
Item:
#2235731
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FI24102 |
| Manufacturer Part # | FI24102 |
| Height | 2" |
| Width | 16" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam FI24102 Filters Ct Odor Guard 16 X20"x2" Fits Alto Shaam
$113.69
$223.00
You save
$109.31
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FI24102 Filters Ct Odor Guard 16 X20"x2" Fits Alto Shaam