$151.37
$167.00
Compare Price
You save
$15.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FI26384
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FI26384 I Filter System Gauge Pr Essure0 160 Psi Servic
Item:
#1222365
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FI26384 |
| Manufacturer Part # | FI26384 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FI26384 I Filter System Gauge Pr Essure0 160 Psi Servic
$151.37
$167.00
You save
$15.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FI26384 I Filter System Gauge Pr Essure0 160 Psi Servic
