$503.03
$555.00
Compare Price
You save
$51.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FI29987
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FI29987 Drier Filter Sporlan C 163 S3/8 X 3/8 Qc2 100
Item:
#1217289
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FI29987 |
| Manufacturer Part # | FI29987 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FI29987 Drier Filter Sporlan C 163 S3/8 X 3/8 Qc2 100
$503.03
$555.00
You save
$51.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FI29987 Drier Filter Sporlan C 163 S3/8 X 3/8 Qc2 100
