Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FU-38210
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FU-38210 Fuse Ccmr 20a 600v Dual Elem.time Delay
Item:
#1217631
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FU-38210 |
| Manufacturer Part # | FU-38210 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FU-38210 Fuse Ccmr 20a 600v Dual Elem.time Delay
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FU-38210 Fuse Ccmr 20a 600v Dual Elem.time Delay

