Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FU34921
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FU34921 Fuse Neozed 15 Amp 250 V 5mm X 20mm
Item:
#1217749
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FU34921 |
| Manufacturer Part # | FU34921 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FU34921 Fuse Neozed 15 Amp 250 V 5mm X 20mm
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FU34921 Fuse Neozed 15 Amp 250 V 5mm X 20mm