Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FU35094
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam FU35094 Z Fuse 250v 15a Fast Act Ing Ceramic 1.25"x.25"
Item:
#1220164
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FU35094 |
| Manufacturer Part # | FU35094 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam FU35094 Z Fuse 250v 15a Fast Act Ing Ceramic 1.25"x.25"
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FU35094 Z Fuse 250v 15a Fast Act Ing Ceramic 1.25"x.25"