$44.41
$49.00
Compare Price
You save
$4.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GL-26608
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GL-26608 Combi Light Glass Combitouch
Item:
#1183919
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GL-26608 |
| Manufacturer Part # | GL-26608 |
| Height | 0.15" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GL-26608 Combi Light Glass Combitouch
$44.41
$49.00
You save
$4.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GL-26608 Combi Light Glass Combitouch
