Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GL-26778
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GL-26778 Glass End Rh Scb Ty2'ste Mpered 3/16" Option
Item:
#1220665
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GL-26778 |
| Manufacturer Part # | GL-26778 |
| Height | 2.4" |
| Width | 23" |
| Depth | 38.5" |
| Weight | 12.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GL-26778 Glass End Rh Scb Ty2'ste Mpered 3/16" Option
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GL-26778 Glass End Rh Scb Ty2'ste Mpered 3/16" Option

