$221.15
$244.00
Compare Price
You save
$22.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GL-26947
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GL-26947 Glass Clear Temp End Hn2 (sys) All
Item:
#1217728
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GL-26947 |
| Manufacturer Part # | GL-26947 |
| Height | 0.25" |
| Width | 22" |
| Depth | 36" |
| Weight | 8.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GL-26947 Glass Clear Temp End Hn2 (sys) All
$221.15
$244.00
You save
$22.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GL-26947 Glass Clear Temp End Hn2 (sys) All