Free Shipping
Free Shipping
$1,587.04
$1,751.00
Compare Price
You save
$163.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GL22478
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GL22478 Glass Fullser Tysys Ty2s Ys 72 1/4"clear Tempered
Item:
#1220275
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GL22478 |
| Manufacturer Part # | GL22478 |
| Height | 15" |
| Width | 38" |
| Depth | 80" |
| Weight | 150 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GL22478 Glass Fullser Tysys Ty2s Ys 72 1/4"clear Tempered
$1,587.04
$1,751.00
You save
$163.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GL22478 Glass Fullser Tysys Ty2s Ys 72 1/4"clear Tempered