$509.38
$562.00
Compare Price
You save
$52.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GL25615
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GL25615 I Glass Window Double Pa Ne 7.14 12.18 Gas (xp)
Item:
#1220350
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GL25615 |
| Manufacturer Part # | GL25615 |
| Height | 1" |
| Width | 28" |
| Depth | 30" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GL25615 I Glass Window Double Pa Ne 7.14 12.18 Gas (xp)
$509.38
$562.00
You save
$52.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GL25615 I Glass Window Double Pa Ne 7.14 12.18 Gas (xp)
