Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-28310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS-28310 I Gasket Glass Clamp 2 S Erieshandle Cm26100 2.5
Item:
#1218132
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-28310 |
| Manufacturer Part # | GS-28310 |
| Height | 2" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS-28310 I Gasket Glass Clamp 2 S Erieshandle Cm26100 2.5
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-28310 I Gasket Glass Clamp 2 S Erieshandle Cm26100 2.5

