$268.65
$312.00
Compare Price
You save
$43.35
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-35238
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS-35238 Gasket Ctc/ctp Door 7 2 0
Item:
#1220778
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-35238 |
| Manufacturer Part # | GS-35238 |
| Height | 4.05" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 22.2" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS-35238 Gasket Ctc/ctp Door 7 2 0
$268.65
$312.00
You save
$43.35
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-35238 Gasket Ctc/ctp Door 7 2 0

