$101.52
$112.00
Compare Price
You save
$10.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-37061
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS-37061 Sweep Gasket Gen 3 20 1 0 Ctp20 10 Ctc/ctp Gen 3
Item:
#1220718
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-37061 |
| Manufacturer Part # | GS-37061 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS-37061 Sweep Gasket Gen 3 20 1 0 Ctp20 10 Ctc/ctp Gen 3
$101.52
$112.00
You save
$10.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-37061 Sweep Gasket Gen 3 20 1 0 Ctp20 10 Ctc/ctp Gen 3

