$533.84
$589.00
Compare Price
You save
$55.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-38508
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS-38508 Door Gasket 20.2024.567" X 60.748"
Item:
#1220825
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-38508 |
| Manufacturer Part # | GS-38508 |
| Height | 3.4" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 29.9" |
| Weight | 2.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS-38508 Door Gasket 20.2024.567" X 60.748"
$533.84
$589.00
You save
$55.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-38508 Door Gasket 20.2024.567" X 60.748"

