Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS24371
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS24371 I Gasket Ct3306950 Tro Lley20.20gas 25 3/4" X 3
Item:
#1220214
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS24371 |
| Manufacturer Part # | GS24371 |
| Height | 1" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS24371 I Gasket Ct3306950 Tro Lley20.20gas 25 3/4" X 3
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS24371 I Gasket Ct3306950 Tro Lley20.20gas 25 3/4" X 3
