$277.35
$306.00
Compare Price
You save
$28.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS24719
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS24719 Gasket Door Assb 750 Ctu S Marmarine
Item:
#1220088
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS24719 |
| Manufacturer Part # | GS24719 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 14.15" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS24719 Gasket Door Assb 750 Ctu S Marmarine
$277.35
$306.00
You save
$28.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS24719 Gasket Door Assb 750 Ctu S Marmarine
