Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS26892
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS26892 Gasket Lip Silicon Door 1730bl
Item:
#1221327
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS26892 |
| Manufacturer Part # | GS26892 |
| Height | 3.6" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 11.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS26892 Gasket Lip Silicon Door 1730bl
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS26892 Gasket Lip Silicon Door 1730bl
