Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS34984
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS34984 I Gasket Door Qc 50b 30 1/4 X 39 3/4
Item:
#1221329
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS34984 |
| Manufacturer Part # | GS34984 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS34984 I Gasket Door Qc 50b 30 1/4 X 39 3/4
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS34984 I Gasket Door Qc 50b 30 1/4 X 39 3/4