Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS36417
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam GS36417 Gasket Door Grey 60" X 2 6" 20 20mw
Item:
#1220615
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS36417 |
| Manufacturer Part # | GS36417 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam GS36417 Gasket Door Grey 60" X 2 6" 20 20mw
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS36417 Gasket Door Grey 60" X 2 6" 20 20mw
