Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HD-26792
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HD-26792 Handle U Plastic W/5 3/1 6mounting Hole Centers
Item:
#1217673
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HD-26792 |
| Manufacturer Part # | HD-26792 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HD-26792 Handle U Plastic W/5 3/1 6mounting Hole Centers
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HD-26792 Handle U Plastic W/5 3/1 6mounting Hole Centers

