$162.24
$179.00
Compare Price
You save
$16.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HD-27080
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HD-27080 Handle W/offset Composite Mag
Item:
#1439866
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HD-27080 |
| Manufacturer Part # | HD-27080 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 2.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HD-27080 Handle W/offset Composite Mag
$162.24
$179.00
You save
$16.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HD-27080 Handle W/offset Composite Mag