Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HD-28789
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HD-28789 Handle Pull Recessed B Lack 1.3437" X 3.6718" S
Item:
#516978
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HD-28789 |
| Manufacturer Part # | HD-28789 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HD-28789 Handle Pull Recessed B Lack 1.3437" X 3.6718" S
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HD-28789 Handle Pull Recessed B Lack 1.3437" X 3.6718" S

