$88.82
$98.00
Compare Price
You save
$9.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HE-23421
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HE-23421 Heatsink 1 Relay Extrusi On Th/iii
Item:
#1222022
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HE-23421 |
| Manufacturer Part # | HE-23421 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HE-23421 Heatsink 1 Relay Extrusi On Th/iii
$88.82
$98.00
You save
$9.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HE-23421 Heatsink 1 Relay Extrusi On Th/iii