Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket .
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam HG-22750
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HG-22750 I Hinges 130 X 36 10.18 Edgemount Left/right Ch
Item:
#1211676
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HG-22750 |
| Manufacturer Part # | HG-22750 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam HG-22750 I Hinges 130 X 36 10.18 Edgemount Left/right Ch
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HG-22750 I Hinges 130 X 36 10.18 Edgemount Left/right Ch

