$48.94
$54.00
Compare Price
You save
$5.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HG-2863
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HG-2863 Hinge Door Top Bq2/96 19 23/16" Type 316l S/s Die
Item:
#1211762
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HG-2863 |
| Manufacturer Part # | HG-2863 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HG-2863 Hinge Door Top Bq2/96 19 23/16" Type 316l S/s Die
$48.94
$54.00
You save
$5.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HG-2863 Hinge Door Top Bq2/96 19 23/16" Type 316l S/s Die
