$73.42
$81.00
Compare Price
You save
$7.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HG28525
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HG28525 Hinge Lower Table Top Ge N2es/esg
Item:
#1214367
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HG28525 |
| Manufacturer Part # | HG28525 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HG28525 Hinge Lower Table Top Ge N2es/esg
$73.42
$81.00
You save
$7.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HG28525 Hinge Lower Table Top Ge N2es/esg
