Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HO-28790
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HO-28790 Hose 1/2" Silicone Brai Dreinforced High Temp 1
Item:
#1215522
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HO-28790 |
| Manufacturer Part # | HO-28790 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HO-28790 Hose 1/2" Silicone Brai Dreinforced High Temp 1
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HO-28790 Hose 1/2" Silicone Brai Dreinforced High Temp 1

