$43.50
$48.00
Compare Price
You save
$4.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HO-35895
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HO-35895 Hose Gas 1/2" Flexible 460mm3/4" Npt Male To N
Item:
#1211264
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HO-35895 |
| Manufacturer Part # | HO-35895 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HO-35895 Hose Gas 1/2" Flexible 460mm3/4" Npt Male To N
$43.50
$48.00
You save
$4.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HO-35895 Hose Gas 1/2" Flexible 460mm3/4" Npt Male To N

