Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HO22255
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HO22255 Hoses *ct Pvc Flex Clear Braided 1/2" Id X 1 Ft
Item:
#1215467
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HO22255 |
| Manufacturer Part # | HO22255 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HO22255 Hoses *ct Pvc Flex Clear Braided 1/2" Id X 1 Ft
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HO22255 Hoses *ct Pvc Flex Clear Braided 1/2" Id X 1 Ft
