$31.72
$35.00
Compare Price
You save
$3.28
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HO24482
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HO24482 I Hose 17mm Dia Gas Unit S Service Only
Item:
#1211667
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HO24482 |
| Manufacturer Part # | HO24482 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HO24482 I Hose 17mm Dia Gas Unit S Service Only
$31.72
$35.00
You save
$3.28
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HO24482 I Hose 17mm Dia Gas Unit S Service Only