$145.02
$160.00
Compare Price
You save
$14.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HO36870
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HO36870 Hose 3/4" Nptx 6' Longt Pb410 0.75ffnpsm.6
Item:
#1211403
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HO36870 |
| Manufacturer Part # | HO36870 |
| Height | 3.25" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 12.65" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HO36870 Hose 3/4" Nptx 6' Longt Pb410 0.75ffnpsm.6
$145.02
$160.00
You save
$14.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HO36870 Hose 3/4" Nptx 6' Longt Pb410 0.75ffnpsm.6
