$12.69
$14.00
Compare Price
You save
$1.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam HR2176
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam HR2176 5 Set Cable Hanger
Item:
#1184032
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | HR2176 |
| Manufacturer Part # | HR2176 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 21.55" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam HR2176 5 Set Cable Hanger
$12.69
$14.00
You save
$1.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam HR2176 5 Set Cable Hanger
