$87.92
$97.00
Compare Price
You save
$9.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam IN-2381
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam IN-2381 Insulat'n #trs10 Fibergl Ass1.5 X 25.5 X 116' 11
Item:
#1211847
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | IN-2381 |
| Manufacturer Part # | IN-2381 |
| Height | 4.2" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam IN-2381 Insulat'n #trs10 Fibergl Ass1.5 X 25.5 X 116' 11
$87.92
$97.00
You save
$9.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam IN-2381 Insulat'n #trs10 Fibergl Ass1.5 X 25.5 X 116' 11

