$129.60
$143.00
Compare Price
You save
$13.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam IN27845
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam IN27845 Insulation Blower Kaowoo L Hsboard Ar 7e ('07)
Item:
#1211739
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | IN27845 |
| Manufacturer Part # | IN27845 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam IN27845 Insulation Blower Kaowoo L Hsboard Ar 7e ('07)
$129.60
$143.00
You save
$13.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam IN27845 Insulation Blower Kaowoo L Hsboard Ar 7e ('07)