Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket .
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam KN-3468
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam KN-3468 Dial 1 7/8 D Off 350 100
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | KN-3468 |
| Manufacturer Part # | KN-3468 |
| Height | 1.88" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.73" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam KN-3468 Black W/silver Dial Insert, [ 1-7/8" Dia ] [ Off-350-100] [mount .187] [position D/u], For Unibody Knob- Temp Range On Equipment Order Kn-26568, Alto-shaam, Oven 250-th 767-sk Ch-25, Ch-50-1 Ch-75-1 Ch-100-1 Chs-76., 100-hsl/c-lux 300-hst, Series 500-th-ii 750-th-ii, 1000-th-ii.

