$437.77
$483.00
Compare Price
You save
$45.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam LK34292
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam LK34292 Lock Rahrbach Solenoid C Loser 8440 020003 12vdc
Item:
#1211936
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | LK34292 |
| Manufacturer Part # | LK34292 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam LK34292 Lock Rahrbach Solenoid C Loser 8440 020003 12vdc
$437.77
$483.00
You save
$45.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam LK34292 Lock Rahrbach Solenoid C Loser 8440 020003 12vdc
