$91.54
$101.00
Compare Price
You save
$9.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam LP-34185
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam LP-34185 Lamp Assy 12vac 20w Halo Genw/bulb No Cover
Item:
#1211781
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | LP-34185 |
| Manufacturer Part # | LP-34185 |
| Height | 2.65" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam LP-34185 Lamp Assy 12vac 20w Halo Genw/bulb No Cover
$91.54
$101.00
You save
$9.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam LP-34185 Lamp Assy 12vac 20w Halo Genw/bulb No Cover

