$61.63
$68.00
Compare Price
You save
$6.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam LP-38610
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam LP-38610 Lamp Asm 20w W/o Glass 72
Item:
#1440049
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | LP-38610 |
| Manufacturer Part # | LP-38610 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam LP-38610 Lamp Asm 20w W/o Glass 72
$61.63
$68.00
You save
$6.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam LP-38610 Lamp Asm 20w W/o Glass 72
