$19.94
$22.00
Compare Price
You save
$2.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam LP-39224
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam LP-39224 Lamp 5w 12v Bulb Replacement
Item:
#1439875
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | LP-39224 |
| Manufacturer Part # | LP-39224 |
| Height | 0.95" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam LP-39224 Lamp 5w 12v Bulb Replacement
$19.94
$22.00
You save
$2.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam LP-39224 Lamp 5w 12v Bulb Replacement
