$43.50
$48.00
Compare Price
You save
$4.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam LP33413
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam LP33413 Lamps *ct Glass Light7.1 4 Elec. (cut W/water Jet
Item:
#1214119
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | LP33413 |
| Manufacturer Part # | LP33413 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam LP33413 Lamps *ct Glass Light7.1 4 Elec. (cut W/water Jet
$43.50
$48.00
You save
$4.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam LP33413 Lamps *ct Glass Light7.1 4 Elec. (cut W/water Jet